Marka HN Meble to od trzech pokoleń synonim najwyższej jakości i klasycznego piękna drewnianych mebli wykonywanych z dbałością o najmniejsze detale. Nasza rodzinna firma od kilkudziesięciu lat kultywuje tradycyjne metody sztuki stolarskiej, łącząc je z klasyczną, awangardową i nowoczesną stylistyką. Efektem są drewniane meble, które wyrażają emocje, kreują przestrzeń oraz prezentują się doskonale, opierając się przemijającym trendom. Produkcja mebli z drewna litego to nasza pasja, której oddajemy się bez reszty.

PROCES TWÓRCZY

PASJA | DOŚWIADCZENIE | KREATYWNOŚĆ

Wydobywamy z drewna całe jego naturalne piękno, wykorzystując tradycyjne techniki oraz pracując na maszynach własnego projektu, które pozwalają nam zmieniać każde życzenia naszych Klientów w meble doskonałej jakości. Nasz proces twórczy obejmuje pracę koncepcyjną oraz obróbkę drewna, aż do uzyskania doskonałych kształtów.

Właśnie tak wykonamy Twoje meble.

Pozwól spełnić swoje marzenia o stylowym, ciepłym, przytulnym wnętrzu. Wykonamy dla Ciebie dowolny mebel z drewna litego każdego gatunku, nawet z tego najbardziej egzotycznego. Nasza oferta obejmuje między innymi kuchnie na wymiar w dowolnym stylu (kuchnie nowoczesne, kuchnie angielskie, kuchnie w stylu francuskim, kuchnie w stylu prowansalskim), meble do gabinetu, meble do salonu, łazienki, sypialni, a także komody, garderoby, szafy, stoły, stoliki kawowe czy konsolety.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ! Zapraszamy po spełnione marzenia